MOTOR SPORLARINA OLAN TUTKU, MÜŞTERİLER İÇİN KATMA DEĞER

ROWE, yarışlara uzun yıllara dayanan bağlılığı temsil eder. ROWE RACING söz konusu olduğunda şirket, 2011 yılından bu yana ortağı Motorsport Yetkinlik Grubu ile birlikte kendi yarış takımına sahiptir. ROWE RACING öncelikle dayanıklılık yarışlarına odaklanmaktadır. Ekip, dünyanın en büyük köklü yarış serisi olan NLS ile uzun süredir devam eden ortaklığının yanı sıra, 24 saatlik büyük yarışlara da ev sahipliği yapıyor. Takımın Nürburgring’deki efsanevi 24 saatlik yarışta genel zaferi kazandığı ve yalnızca dört hafta sonra aynı derecede ünlü 24 Saat Spa’da aynı sonucu elde ettiği 2020, ROWE RACING’in bugüne kadarki en başarılı yılı olarak kabul edildi. .

YARIŞ PİSTİNDEN RAFTA

ROWE’nin motor sporlarına olan bağlılığı sadece spora olan tutkuyla veya bir imaj yaratmakla ilgili değildir. “Sürüş laboratuvarını” kullanmak, ROWE’nin yeni yağlayıcıları araştırmasına, formülasyonları optimize etmesine ve böylece dünyadaki hiçbir laboratuvarda kopyalanamayacak olanı yaratmasına olanak tanır: aşırı koşullar altında uygulanan pratik test. Bunu gösteren bir örnek: 2017’de ROWE, BMW M6 GT3 ile 24 saatlik yarışta Nürburgring tam pistinde toplam 158 tur. Bu, 24 saatlik yarışta yaklaşık 4.100 kilometre kat edildiği anlamına geliyor. Normal trafikteki bir karayolu aracına benzer bir yük bindirmek istersek Bu durumda mümkün olan en kısa sürede 82.000 kilometre yol kat etmek gerekecektir.

ROWE’nin esnekliği de olağanüstüdür: Şirketin kendi araştırma ve geliştirme departmanı, “gezgin laboratuvarı” ile birleşerek, şirketin yeni pazar gereksinimlerine hızlı ve bireysel olarak yanıt vermesini sağlar.

KAZANAN ÜRÜNLER

ROWE, çok sayıda üretici onayı ve tavsiyesi ile neredeyse tüm müşteri ihtiyaçlarını karşılayan geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. En başarılı ürünlerimizin birçoğu doğrudan yarışlarda kazandığımız deneyimlerden geliştirildi. Bu, rakipsiz kaliteye ve olağanüstü performansa yansır.

YENİ GELİŞTİRİLEN MULTI-ESTER TEKNOLOJİSİNE DAYALI TAM SENTETİK ÇOK DERECELİ MOTOR YAĞI. ÖZEL…

ÜRÜN NUMARASI – 20310

YARIŞ ARABALARINDA KULLANIM İÇİN SON DERECE ETKİLİ, KULLANIMA HAZIR SOĞUTMA SİSTEMİ KORUMASI

ÜRÜN NUMARASI – 21002

YARIŞ ARABALARINDA KULLANIM İÇİN ÇOK YÜKSEK PERFORMANSLI TAHRİK MİLİ GRESİ

ÜRÜN NUMARASI – 50303

ROWE YARIŞLARI HAKKINDA HER ŞEY

ROWE RACING ile ilgili en son haberler ve bilgiler yarış takımının web sitesinde bulunabilir: pistten en son raporlar, sürücüler hakkında bilgiler, yarış tarihleri ​​ve çok daha fazlası. Felsefe ve tarih hakkında arka plan bilgileri de burada bulunabilir.

 

ROWE YARIŞ DUVAR KAĞIDI