JP PERFORMANSI

2013’ten beri ROWE marka elçisi

HP PROFESYONELİ

Almanya’nın en popüler akort uzmanlarından biri olan tanınmış Dortmund sakini Jean Pierre – kısaca JP – Kraemer, 2013 yılından bu yana ROWE’nin marka elçisi olarak faaliyet göstermektedir. Pek çok otomobil tutkunu açısından onun adı, teknik uzmanlığın yanı sıra mizah ve eğlendirme nitelikleriyle de ilişkilendiriliyor. ROWE söz konusu olduğunda, JP Kraemer ile birlikte yarattığımız konsept tamamen kesindir: Porsche’de otomotiv satıcısı olarak stajyerlik döneminden bu yana otomotiv endüstrisinde yer alıyor ve bu nedenle pazarda yolunu biliyor. Örneğin dijital medyadaki güçlü varlığı, JP Kraemer’i “ROWE arkadaşları” çevrimiçi satış konsepti için ideal bir ortak haline getirdi.

“Bu kadar uzun süredir ROWE ile birlikte çalışmaktan büyük gurur duyuyorum. Bu çok eğlenceli ve her şeyden önce Almanya’dan gelen bir şirketin bu şekilde büyüdüğünü görmek beni çok gururlandırıyor.”

JP KRAEMER

BU JP KRAEMER

JP Kraemer, ilk olarak 2009’da yayına giren Alman “Die PS-Profis – Mehr Power aus dem Pott” pembe dizisiyle tanındı. 2010 yılında artık serbest meslek sahibi olan girişimci, JP Performance adlı kendi araba atölyesini kurdu. JP Kraemer, aynı zamanda otomobil modifiyesi konusunda da uzmanlaşmıştır. JP Kraemer, diğer etkinliklerin yanı sıra, 2016 ve 2017 yıllarında Nürburgring’deki 24 saatlik yarıştan canlı olarak sunum yapan rolüyle4 haber vermiştir. Bugün ayrıca, kendisi için bir isim yapmıştır. Influencer: Özellikle oldukça başarılı olan “JP Performance” YouTube kanalıyla genç nesile hitap ediyor.

JP Kraemer ve şirketi hakkında ek bilgiyi burada (Almanca) bulabilirsiniz: