ROWE MARKASI

Mümkün olan en yüksek kalite, performansın sağlanmasının sonucudur ve bu, ürünlerimizle bitmiyor. Bunun geliştirme, üretim, satış, lojistik veya iletişim ile ilgili olup olmadığına bakılmaksızın, müşterilerimize her zaman her açıdan ihtiyaçlarına uygun, güvenilir bir genel paket sunuyoruz. Yetkinliklerine ve hırslarına yatırım yaparak her gün fark yaratan insanlar tarafından yönlendiriliyoruz.

Sürdürülebilirliği, ekonomik ve ekolojik düşünce ve eylemi sosyal sorumlulukla birleştirmesi gereken bütünsel bir kavram olarak anlıyoruz ve bunu 20 yılı aşkın süredir yapıyoruz. Sadece moda olduğu için değil, daha ziyade büyük resme açık bir bakış açısının her zaman ortak büyümemizin ve kendi ek, devam eden gelişimimizin temelini oluşturduğu için.

Aile tarafından yönetilen bir şirket olarak her zaman uzun vadeli başarıya odaklanıyoruz. Pazardaki değişikliklere etkili bir şekilde uyum sağlamak için bağımsızlığımızı ve esnekliğimizi sürekli olarak geliştirmek ve uygulamak istiyoruz. İnsanlarla, çalışanlarla, ortaklarla ve müşterilerle ilişkiler sadece bir amaca yönelik bir araç değil, başarıya ulaşmak için belirleyici bir faktördür.

VERİM

 

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

 

GÜÇLÜ BİR MARKA – İŞİNİZ İÇİN BİR FAYDA

SATIŞ NOKTASINDA OPTİMUM VARLIK

Bu ister özelleştirilmiş bir mağaza içi mağaza konseptiyle ilgili olsun, ister esnek standart donanımla ilgili olsun, satış noktanızda her zaman güçlü bir varlık göstermeyi garanti ediyoruz.

ETKİ YARATAN REKLAM

Çağdaş kurumsal tasarım ve yetkin pazarlama ekibimiz, tüm kanallarda göz alıcı bir görünüm yaratmanıza olanak tanır.

BİRÇOK YÖNDEN TEMSİLCİ

Kendi ROWE koleksiyonumuzdan sağlanan yüksek kaliteli reklam malzemeleri, müşterilerinizin ve satış ekibinizin nezdinde marka varlığını garanti eder.

“ROWE, çok kısa bir süre içinde artık ürün yelpazemizin stratejik açıdan önemli bir parçası haline geldi. Bu ancak üç şeyin bir araya gelmesiyle mümkün olabilir: istikrarlı marjlar, geniş ve yüksek kaliteli ürün portföyü ve güvenilir bir işbirliği. Bunun arkasında ortak bir iş anlayışı yatıyor çünkü sonuçta her iki şirket de dinamik olarak büyüyen aile şirketleri.Bu durumda uzmanlaşmış ticarete olan bağlılığı hissediyoruz ve zorlu bir süreç için ROWE ile de emin ellerde olduğumuzu hissediyoruz. gelecek.”

MICHAEL GÖHRUM

CEO, GÖHRUM FAHRZEUGTEILE, SINDELFINGEN