PETROL YAKIT SİSTEMLERİ İÇİN OPTİMUM TEMİZLİK

Yeni ROWE HIGHTEC ENJEKSİYON TEMİZLEYİCİ PLUS / EINSPRITZSYSTEMREINIGER PLUS (Ürün No. 22010), depodan yanma odasına kadar tüm yakıt sisteminin optimum temizliğini sağlamak amacıyla modern doğrudan enjeksiyonlu benzinli araçlar için özel olarak geliştirilmiştir. HIGHTEC ENJEKSİYON TEMİZLEYİCİ PLUS / EINSPRITZSYSTEMREINIGER PLUS, benzinle temas eden tüm bileşenleri güvenilir bir şekilde temizler. Tortuları giderir ve dolayısıyla yakıt sisteminin daha verimli çalışmasını sağlar. Daha temiz bir enjeksiyon işlemi, istenmeyen erken enjeksiyonu (LSPI) önler ve temizleyici ayrıca korozyona ve dolayısıyla pahalı onarımlara karşı koruma sağlar. Optimum güç çıkışı, düzgün motor çalışması ve minimum kirletici emisyonun yanı sıra düşük tüketim sağlar.

 

Tüm Opel/Vauxhall sürücüleri için özellikle ilgi çekicidir: bakım planına göre çeşitli araçlarda kullanılması belirlenen 95 599 923 parça numaralı Opel/Vauxhall ürününe alternatif olarak kullanılabilir.

Ürünün kullanımı son derece kolaydır: HIGHTEC ENJEKSİYON TEMİZLEYİCİ PLUS /EINSPRITZSYSTEMREINIGER PLUS yakıta eklenir ve ardından benzine karışır.